Úvodní stránka » Aktuality » Hrabůvka – úprava terciárního okruhu a opláštění třídírny

V prosinci 2014 získala naše firma ve výběrovém řízení zakázku na „ úpravu terciárního okruhu “ v kamenolomu Hrabůvka, který patří společnosti Českomoravský štěrk a.s.

Hlavním důvodem úpravy terciárního okruhu bylo zvýšení výkonu drtícího stroje a zkvalitnění granulometrie drceného kameniva. Dosažení těchto parametrů bylo zajištěno  instalací výkonnějšího stroje a instalací odlehčovacího třísítného třídiče, který byl včleněn před terciární drtič.

Tato úprava spočívala ve výrobě ocelové  konstrukce pod třídič včetně sady skluzů, výrobě ocelové konstrukce pod drtič včetně skluzů, výrobě dvou dopravních pasů dlouhých dvanáct a dvacet devět  metrů a pásového podavače. Na stávající zásobník drceného kameniva byla vyrobena a namontována nástavba s protihlukovou stěnou, která zvyšuje objem zásobníku. Kompletní výroba dílů a zařízení probíhala v našich dílnách.

Montáž v kamenolomu Hrabůvka byla provedena v měsících lednu a únoru letošního roku našimi montéry. Tato část zrekonstruované linky byla zapojena do stávajícího řídícího systému.

Další částí této zakázky bylo opláštění stávající třídírny. Tyto práce jsme provedli subdodávkou.

V  současné době byla linka uvedena do zkušebního provozu, při kterém bude nastavena na požadované výkonnostní parametry a následně od poloviny března bude uvedena do trvalého dvousměnného provozu.

Věříme, že tato nová část technologické linky kamenolomu bude sloužit našemu dlouhodobému zákazníkovi k plné spokojenosti.

Aktuality

              Logo 120

Facebook  YouTube 
Strojírny Podzimek, s.r.o. - netkatalog.czStrojírny - netkatalog.cz
LindekIn 

Prospekty ke stažení

 

Jsme členové :

 Těžební unie
 Hospodářské komory Okresní hospodářská komora Jihlava

       Klubu Stratég

http://www.strateg-klub.cz/ 

Strojírny Podzimek - vášnivě a zaujatě.

Strojírny Podzimek, s.r.o., Čenkovská 1060, 589 01 Třešť +420 567 234 140 FAX +420 567 214 040  46978208 DIČ CZ46978208