Úvodní stránka » Aktuality » Oslavy jsou za námi

A slavili jsme se všemi!

V průběhu měsíce září jsme slavili 120-té narozeniny naší firmy. Oslavy byly rozděleny na tři části – oslava pro zaměstnance, pro obchodní partnery a přátele firmy a poslední oslava pro širokou veřejnost.

16. září proběhla první z oslav, pro všechny zaměstnance seskupení firem Podzimek. Zde byli, mimo jiné, oceněni dlouholetí zaměstnanci, ti, kteří u firmy pracují více jak dvacet let.

Další oslava byla 23. září, tentokrát pro obchodní partnery a přátele firem Podzimek. Celá tato akce byla pojata jako natáčení filmu, takže se pořád něco dělo. Největším překvapením pro všechny zúčastněné byl ohromující příchod obřího rytíře-anděla a s ním spojený výstup majitele firem Martina Podzimka na jeho ruku.

A poslední z oslav byla CIHELNA 2016. Cihelna se konala, jak jinak, než u nás ve Strojírnách. Sešlo se zde tisíce návštěvníků z Třeště a blízkého i vzdáleného okolí. Všechno začalo v dopoledních hodinách tradičním Jednorožným rožněním na náměstí v Třešti. Kolem čtvrté hodiny se velkolepý pestrobarevný průvod, včetně grilů, přesunul do areálu naší firmy. Zde byl přichystán bohatý program plný chutí, vůní a umění, jak venku na place, tak uvnitř naší Cihelny. Cihelnu ukončila kolem půlnoci efektní ohňová schow.

Rok příprav se zúročil, protože všechno se skvěle vydařilo. A počasí? To bylo nádherné, slunečné, teplé až neuvěřitelně krásné na konec září. Někdo tam nahoře nás má opravdu rád.

Aktuality

              Logo 120

Facebook  YouTube 
Strojírny Podzimek, s.r.o. - netkatalog.czStrojírny - netkatalog.cz
LindekIn 

Prospekty ke stažení

 

Jsme členové :

 Těžební unie
 Hospodářské komory Okresní hospodářská komora Jihlava

       Klubu Stratég

http://www.strateg-klub.cz/ 

Strojírny Podzimek - vášnivě a zaujatě.

Strojírny Podzimek, s.r.o., Čenkovská 1060, 589 01 Třešť +420 567 234 140 FAX +420 567 214 040  46978208 DIČ CZ46978208