Úvodní stránka » Aktuality » Vodní díla Strojíren Podzimek na „Vltavské kaskádě“

Vodní díla Strojíren Podzimek na „Vltavské kaskádě“.

Autobus plný kolegů a přátel vyjel z areálu firmy v pátek 17.9.2010 kolem půl osmé ráno směr Hněvkovice u Týna nad Vltavou. Proč si v pěkném podzimním počasí neudělat firemní výlet na vodní díla, která vyráběla naše firma ?
Autobus zastavil v Hněvkovicích. Zaměstnanci si se svými rodinami a přáteli poslechli výklad o plavební komoře od vedoucího projektu Karla Bambuly a pana Šťastného z Eurovie, kteří nám podrobně popsali každičký kousek plavební komory. Všechny dotazy ochotně zodpovězeny, a tak jsme po necelé hodině prohlídky opět nasedli do autobusu a vyrazili, směr České Budějovice, kde byl dvouhodinový rozchod na oběd.
Po obědě jsme po dvou skupinách nasedli v Lannově loděnici na dvě motorové loďky, které se s námi doplavily až na přístav České Vrbné, kde se ten den konal Den otevřených dveří. Všichni jsme si prohlédli již funkční jez, dokončovanou plavební komoru i právě stavěný ochranný přístav. Pozorně jsme vyslechli vyčerpávající přednášku od pánů z Ředitelství vodních cest.
Ty části díla a jeho jednotlivé prvky, které byly vyráběny a chystány v našem areálu, tak někteří kolegové včetně mne mohli vidět pohromadě a utvořit si představu, co to je vodní dílo. Takové dílo, které zde vydrží desítky a možná i stovky let.
Kolem 16 hodiny jsme se vydali směr Třešť. Zhruba po dvou hodinách jsme, unavení ale v pořádku, dorazili do Třeště, kde se každý odebral ke svému domovu s dobrým pocitem nepromarněného dne.

Lucie Svobodová, asistentka ředitele, září 2010

Aktuality

              Logo 120

Facebook  YouTube 
Strojírny Podzimek, s.r.o. - netkatalog.czStrojírny - netkatalog.cz
LindekIn 

Prospekty ke stažení

 

Jsme členové :

 Těžební unie
 Hospodářské komory Okresní hospodářská komora Jihlava

       Klubu Stratég

http://www.strateg-klub.cz/ 

Strojírny Podzimek - vášnivě a zaujatě.

Strojírny Podzimek, s.r.o., Čenkovská 1060, 589 01 Třešť +420 567 234 140 FAX +420 567 214 040  46978208 DIČ CZ46978208